Praca dla lektora angielskiego Pabianice i okolice

Czujesz, że Twoim powołaniem jest nauczanie dzieci angielskiego? Marzysz, by znaleźć pracę, która pozwoli Ci realizować swoją zawodową misję, a przy tym rozwinie Twoje skrzydła jako lektor? Chcesz pracować w miejscu, które jest nowoczesne i przyjazne, a osoby z zespołu wspierające i życzliwe?

W takim razie zatrzymaj się tutaj na dłużej, bo coś czuję, że jako Planet English możemy dać Ci pracę, o jakiej mocno marzysz.

Od lat tworzyłam razem ze swoją kadrą miejsce, które wspiera w rozwoju tak samo lektorów jak i kursantów. Mamy jasną ścieżkę kariery, aby dać każdemu na wstępie zielone światło do utorowania sobie drogi do szybkiego awansu. Obiecujemy, że jako zespół będziemy Cię wspierać i inspirować na tej ścieżce. Nigdy nie poczujesz się u nas samotnie i bez opieki.

Już brzmi całkiem dobrze, ale nie znasz jeszcze ważniejszego… Chętnie zainwestujemy w rozwój Twoich talentów jak i poszerzanie Twoich kompetencji. Jeśli więc czujesz głód podnoszenia swoich umiejętności, jesteś w odpowiednim miejscu. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że w Planet English postawiliśmy tylko na nowoczesne metody nauczania. Z jednej strony oznacza to, że Twoja praca przyniesie piękne efekty, bo uczniowie faktycznie będą szybko robić postępy. Z drugiej strony, otrzymasz od nas wszelkie potrzebne narzędzia i materiały, które wesprą Cię w prowadzeniu efektywnych i przyjaznych dla dzieci zajęć. Do tego otrzymasz opiekę metodyka, który służy swoim doświadczeniem i ciepłym, motywacyjnym słowem.

Brzmi zbyt cukierkowo? Masz obawy, że nauczanie dzieci przysporzy Ci pewnych wyzwań? Na samą myśl, że zdarzy Ci się w grupie gagatek, który wejdzie Ci na głowę i zburzy lekcję, robi Ci się słabo? Do tego masz poczucie, że zawsze przed zajęciami przyjdzie Ci wymyślać aktywności dla uczniów, a także przygotowywać się przez długi czas do każdych zajęć?

Być może gdzie indziej faktycznie tak jest. Ale miej na uwadze, że jesteśmy szkołą językową jakby z innej planety 😉 U nas pracuje się zupełnie inaczej.

Teraz jesteśmy w stanie zapewnić Ci naprawdę dobre warunki zatrudnienia. Pracowaliśmy na to latami. Widzieliśmy ten cel. Aby go osiągnąć, zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i pieniędzy w przeróżne kursy i szkolenia, by znaleźć nowoczesne i wspierające nas rozwiązania. Niemal na złotej tacy damy Ci dostępy do wyselekcjonowanych przez nas metod nauczania i wartościowych kursów. Z takimi narzędziami poczujesz lekkość pracy w zawodzie nauczyciela.

Nam naprawdę zależy, aby jakość Twojej pracy wpłynęła na podniesie Twojego poczucia szczęścia i satysfakcji w życiu.

Jeśli więc rozglądasz się za pracą jako nauczyciel angielskiego dzieci, koniecznie poznaj naszą ofertę, bo kto wie, może właśnie teraz znalazła Cię praca marzeń?

Może będę nieskromna, ale Planet English jest dość wyjątkowym miejscem dla lektorów. Mogę wręcz z czystym sumieniem powiedzieć, że praca u nas jest jak z innej planety. Co dokładnie mam na myśli?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Na początek naszej współpracy dostaniesz zaproszenie do wzięcia udziału w niezwykłym szkoleniu. Dlaczego niezwykłym?

Dla mnie to absolutny game changer życia zawodowego i prywatnego. Z jednej strony dowiesz się jak wykorzystać w pełni swój mózg, a także rozwinąć swój potencjał. Z drugiej – jak radzić sobie ze stresem i jak szybko łagodzić napięcia emocjonalne. Mindfullnes przyda się każdemu. Nie tylko w pracy.

Po tym kursie wskoczysz na wyższy poziom życia. Poczujesz to prowadząc zajęcia jak i odpoczywając w czasie wolnym. To nie wszystko, co chcemy Ci zapewnić pod dachem Planet English. Dlaczego jeszcze warto z nami pracować?

 • u nas masz możliwość szybkiego awansu (umiemy doceniać zaangażowanie i dostrzegamy potencjał u ludzi, z którymi współpracujemy)
 • zapewniamy stały rozwój, aby lektorzy mogli wzrastać i podnosić swoje kompetencje
 • chętnie inwestujemy w talenty naszego zespołu i umożliwiamy rozwój nie tylko w obszarze nauczania
 • szkolimy naszych nauczycieli wewnętrznie i zewnętrznie, by mieli najświeższą wiedzę o metodach efektywnego nauczania
 • zapewniamy pełne wdrożenie nowych lektorów, a później stałe wsparcie metodyka
 • uczymy dzieci nowoczesnymi metodami, więc pracując z nami, dostajesz całą wiedzę o tym, jak uczyć,
 • dostajesz dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi do pracy
 • nie musisz na własną rękę szukać pomysłów na zajęcia i tworzyć samodzielnie pomocy dydaktycznych - to wszystko jest po naszej stronie. Ty jedynie (lub aż) - przygotowujesz się do zajęć zgodnie z naszymi standardami (pokochasz je, bo są ogromnym wsparciem w pracy)
 • szybko zobaczysz, że Twoje zajęcia przynoszą dobre efekty, więc praca przełoży się na Twoją satysfakcję
 • w naszej szkole tworzymy małe, kameralne grupy, a to sprawi, że nauczanie będzie przyjemniejsze i łatwiejsze
 • będziesz otoczony ludźmi, którzy chcą Cię wspierać, rozwijać i inspirować

I jak Ci się podoba nasza wizja pracy lektorów w Planet English?

Nazywam się Ewa Latkowska i od 12 lat tworzę wraz z zespołem planetę całkowicie innej i nowoczesnej edukacji. Zostań ze mną jeszcze chwilę, a poczujesz aurę Planet English.

Kiedy w 2012 roku otwierałam szkołę językową, pragnęłam, aby było to miejsce, w którym dzieci mogłyby się uczyć skutecznie angielskiego. Aby nie miały blokad podczas mówienia, tylko komunikowały się swobodnie i lekko. Chciałam, aby dzięki temu nabrały pewności siebie i otworzyły się na ogrom możliwości w dorosłym życiu.

Zainwestowałam mnóstwo czasu i pieniędzy, by osiągnąć swój cel. Masa szkoleń, testowanie kolejnych metod, sięganie po najlepsze licencje i programy na rynku edukacyjnym. Dziś mogę z pełną świadomością napisać, że nauczanie dzieci mamy dopracowane do perfekcji. To jeden z dowodów na to, że praca w Planet English może być Twoim miejscem do rozwoju na wiele, wiele lat.

Wierzę, ba! jestem przekonana, że jeśli przypadniemy sobie do gustu, odnajdziesz u nas wszystko to, o czym skrycie marzysz w kwestii zawodowej.

Wiem, że praca z dziećmi może być trudna, wyczerpująca i niewdzięczna, jednak odkryłam też (podobnie jak wszyscy moi lektorzy), że jest również niezwykle satysfakcjonująca, przyjemna i rozwijająca. Wszystko tak naprawdę zależy od narzędzia i tego, gdzie się tej pracy z dziećmi uczysz.

Jeśli pragniesz uczyć się od najlepszych, rozwinąć swoje skrzydła (nie tylko w nauczaniu) i odkryć swoje talenty, to czuję, że bardzo, ale to bardzo, spodoba Ci się w Planet English.

Wiesz już o nas całkiem sporo, ale nie napisaliśmy najważniejszego... Co otrzymasz pracując na naszym pokładzie?

 • satysfakcjonujące wynagrodzenie - od 86 do 106 zł za zajęcia
 • zapewniamy bloki godzinowe 2 lub 4 razy w tygodniu
 • praca u nas odbywa się popołudniami, więc przez resztę dnia masz czas dla siebie lub na inne wyzwania
 • dajemy możliwość wyboru ulubionych grup wiekowych/poziomów grup
 • szanujemy Twój czas prywatny
 • zapewnimy Ci pracę przez cały rok szkolny, a nie tylko z doskoku
 • zapewniamy kompleksowe szkolenie, dzięki któremu możesz uczyć metodą Teddy Eddie i Savvy Ed
 • mamy klarowną ścieżkę rozwoju, więc od początku będziesz widzieć, gdzie jesteś i gdzie możesz być niebawem - dowody tego znajdziesz poniżej

Przeczytaj opinie od naszych lektorów

Dlaczego warto pracować w Planet English?

Po pierwsze, PE to miejsce, gdzie lektor może czuć prawdziwe wsparcie, zarówno emocjonalne, jak i merytoryczne. Jako pracownik traktowany jest z szacunkiem, podmiotowo, co jest gwarantem dobrej komunikacji i współpracy.

Lektor ma stworzone doskonałe warunki do rozwoju osobistego poprzez szereg szkoleń – wstępnych i okresowych, udział w corocznej, niezwykłej konferencji Synergy Garden a także stałą lub doraźną pomoc opiekuna metodycznego w zależności od potrzeb.

Po drugie, PE to miejsce, gdzie pracują “naładowani” dobrą energią uśmiechnięci ludzie, którzy lubią i cenią kontakt z drugim człowiekiem, kochają pracę z dziećmi, są pełni pasji, zaangażowania, chętni nieść pomoc innym.

Po trzecie, PE zapewnia dobrą bazę lokalową i dydaktyczną. Lektor pracuje w przestronnych salach, wyposażonych w pomoce biurowe, dydaktyczne, a jeśli mu czegoś brakuje sekretariat służy pomocą.

Po czwarte, jeśli pracownik potrzebuje wsparcia że strony szefa, zawsze może liczyć na rozmowę i wspólne wypracowanie rozwiązania, które będzie zadowalało obie strony.

Po piąte, dla PE ważna jest integracja pracowników, więc dwa razy do roku organizowane są spotkania, podczas których rozmawiamy, jemy coś pysznego i korzystamy z ciekawych atrakcji w postaci np. zajęć bachaty, czy pokonywania parku linowego.

Reasumując, jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, gdzie czujesz szacunek, wsparcie i masz szansę rozwijać swój potencjał, nie zastanawiaj się długo, tylko aplikuj. Ta praca jest stworzona dla Ciebie. Powodzenia. Trzymam kciuki.

Wchodzisz w to?

Zanim wyślesz nam swoje CV i opowiesz coś więcej o sobie, mamy dla Ciebie malutki test. Sprawdź teraz, czy faktycznie możemy być sobie pisani.

 • Twój angielski jest na poziomie C1?
 • naprawdę swobodnie komunikujesz się po angielsku?
 • masz przygotowanie pedagogiczne (studia ukończone bądź w trakcie lub doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi)?
 • autentycznie lubisz dzieci i masz z nimi dobry kontakt?
 • jesteś osobą przyjazną, empatyczną i emanujesz dobrą energią?
 • masz czas i chęć, by zostać z nami na dłużej, a nie tylko kilka miesięcy?
 • czujesz, że pragniesz uczyć dzieci, a przy tym masz głód rozwoju?

Jeśli na większość pytań (a najlepiej na wszystkie) padła z Twojej strony odpowiedź TAK, przejdź niżej i koniecznie daj nam znać, że poważnie myślisz o pracy w Planet English.

Jak aplikować?

To bardzo proste! Wypełnij formularz, czyli:

 • dostarcz nam swoje CV,
 • napisz, co ostatnio udało Ci się zrobić dla swojego rozwoju osobistego,
 • skąd pomysł, aby uczyć dzieci angielskiego?
 • wykorzystaj swoje 3 minuty i napisz, dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić.

Jeśli wolisz napisać nam wiadomość osobistą, to śmiało! Czekamy na Twoje zgłoszenie mailowe pod adresem: rekrutacja@planet-english.pl

Życzymy Ci powodzenia! Obiecujemy, że jeśli Twoje zgłoszenie nas zauroczy, zaprosimy Cię na kawę, mały rekonesans po szkole i rozmowę, po której wszystko stanie się jasne.

Wypełnij formularz aplikacyjny

 • TEDDY EDDIE ON HOLIDAY POWRACA!

Tygodniowy, wakacyjny kurs języka angielskiego!