Agata Majer

Angielski zna biegle i posługuje się nim na co dzień od wczesnego dzieciństwa. Jako dziecko zdobyła certyfikat FCE. Po skończeniu liceum wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii (University of Aberdeen), które ukończyła z tytułem magistra.

Poza byciem lektorem jest wykształconym tłumaczem ustnym oraz pisemnym i zna specjalistyczny język angielski (biznesowy, prawniczy, medyczny itp).

Legitymuje się certyfikatami: CELTA, opiekun SE oraz TE. Ukończyła także Podyplomowe Studia Tłumaczeń Specjalistycznych

Judyta Grzejdziak

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim – kierunek filologia angielska, specjalizacja: translatoryka, jak również studia licencjackie z języka francuskiego (specjalność główna) z j. angielskim (specjalność dodatkowa) w ramach Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego.

Posiada dyplom Studiów Podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego, Business Studies in English (2017 – 2018) oraz liczne certyfikaty w tym: LCCI Certificate – London Chamber of Commerce and Industry International Qualification (04.2018); CELTA – Certificate in English Language Teaching to Adults (02.2017).

W 2018 ukończyła kurs trenerski dla nauczycieli “Od Nauczyciela do Trenera”.

Barbara Kokczyńska

Ukończyła studia magisterskie z filologii angielskiej – specjalność nauczycielska na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Lektor Teddy Eddie, Trener Akademii Nauki (od 2017).

Od 5 lat jest jedną z kluczowych lektorek naszej Szkoły. Dodatkowo odpowiada za wdrożenie i ewaluację metod nauczania Akademii Nauki oraz standard know-how pozostałych lektorów w zakresie komunikacji, grywalizacji oraz metodyki uczenia się oraz nauczania.

Ewa Latkowska

Założycielka szkoły i lektor. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność nauczycielska, oraz literaturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Akademii Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych, Trener Akademii Nauki, Lektor Teddy Eddie, certyfikowana uczestniczka cyklu szkoleń OLDI EduBears.

Mieszkała, pracowała i uczyła się w Anglii i Stanach Zjednoczonych. Jej specjalnością jest praktyczny aspekt nauczania języka angielskiego i specyfika tzw. językowego uzusu (praktyk mówienia, zwyczajów, konwencji, stylów, funkcji oraz środków językowych stosowanych w „codziennym” angielskim).

Zapraszamy na pokład

Zapisz swoje dziecko

circle_2
circle_1
circle_2
circle_2
Chcesz zapewnić swojemu dziecku nowoczesną edukację i prawidłową ścieżkę rozwoju?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

Masz pytania i chcesz się z nami skontaktować?
Zadzwoń lub odwiedź nas!

ul. Ossowskiego 45, 95-200 Pabianice

Galeria zdjęć

Poniedziałek i środa: 9:00 – 17:00

Wtorek i czwartek: 10:00 – 18:00

Piątek: 8:00 – 16:00 (zdalnie), 16:00 – 19:30 na ul. Ossowskiego

Sobota: 9:00 – 14:00 ( Ossowskiego)

© 2021 – Planet English. All rights reserved.